Storczyk
Odwiedź nas na Facebook
LYCON

Ekskluzywna nowość na rynku polskim!

Lycon

Bezbolesna depilacja woskiem, którą pokochały dziesiątki gwiazd na całym świecie: Victoria Beckham, Beyonce, Kate Moss, Uma Thurman, Paris Hilton, Sienna Miller, Jennifer Lopez i wiele innych!

LYCON to australijskie, najbardziej ekskluzywne woski na świecie, które wyrywają włoski nawet o długości 1 mm! Wyjątkowa technika aplikacji w połączeniu z najwyższej klasy składnikami powodują, że wosk nie ciągnie skóry, a więc nie wywołuje zaczerwienienia i podrażnień, dzięki czemu depilacja jest prawie bezbolesna.

Woski Lycon mają też działanie kojące, a skóra po zabiegu jest jedwabiście gładka i miękka w dotyku. Dzięki zawartości olejków zapachowych zabieg staje się zmysłową aromaterapią.

Dlaczego gdy wypróbujesz depilacji Lycon nie wrócisz do innej?

  • Skuteczność i precyzja, usuwa włoski już te o długości 1mm!*
  • Dla większości klientów bezbolesna!
  • Szczególnie cenione przy depilacji typu Brazilian!
  • Przyjemne doznania: jedwabista konsystencja, bogactwo kolorów i wrażeń zapachowych.
  • Udowodnione działanie pielęgnacyjne.
  • Różne typy wosków – indywidualny dobór stosownie do potrzeb klienta.

* Dla partii ciała, które depiluje się z użyciem pasków (większe partie typu łydki lub plecy) wymagana długość włosków to min. 2mm.

Skład i działanie pielęgnacyjne

Znane na całym świecie woski LYCON powstają wyłącznie z najlepszych składników: naturalnych żywic, wosku pszczelego i olejków aromaterapeutycznych. Dzięki unikalnej technice ich produkcji oraz najwyższej klasy składnikom umożliwiają niezwykle dokładną depilację usuwając uporczywe włoski nawet o długości 1mm, a jednocześnie są dla skóry wyjątkowo delikatne, odżywcze i kojące. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni mogą cieszyć się po zabiegu jedwabiście gładką i miękką skórą.

Redukcja bólu

Tajemnica redukcji bólu podczas depilacji LYCON tkwi w kilku czynnikach: nowoczesnych metodach produkcji wosków z wykorzystaniem technologii dwutlenku tytanu i mikromiki, niesamowitej elastyczności wosków, niskiej nieparzącej temperaturze topnienia oraz wykorzystaniu specjalnych olejków. Olejek tworzy barierę i warstwę ochronną pomiędzy woskiem a skórą, dzięki czemu wosk odkleja się bardzo delikatnie i nie ciągnie skóry, a ból podczas usuwania włosków jest prawie niewyczuwalny. Nie bez znaczenia jest również działanie aromaterapeutyczne zawartych w woskach olejków, które pomagają w odprężeniu i złagodzeniu doznań.

Wyjątkowy rytuał

Doskonała jakość wosków, unikalne metody aplikacji, szeroka gama uzupełniających produktów oraz pobudzająca zmysły aromaterapia sprawiają, że zabiegi depilacji LYCON stają się niepowtarzalnym rytuałem pielęgnacyjnymi i relaksacyjnym.

Woski LYCON nie tylko zapewniają niepowtarzalne doznania dotykowe i wizualne poprzez swoją elastyczność i bogactwo kolorów, ale jednocześnie relaksują dzięki zawartości olejków zapachowych, które po podgrzaniu wypełniają atmosferę w pomieszczeniu. Cały zabieg dzięki odpowiedniej oprawie jest niepowtarzalny i ekskluzywny.

Z przyjemnością informujemy, że woski Lycon otrzymał nagrodę Prix de Beaute 2012 czasopisma COSMOPOLITAN w kategorii: zabieg pielęgnacyjno-kosmetyczny za Profesjonalną depilację brazylijską.

Lycon nagroda

 

 
Aktualne promocje
Nasi specjaliści

Natalia Hania Marta

Poznaj naszych specjalistów: więcej...
Prezent

Bon upominkowy

Doskonały pomysł na prezent - bon upominkowy "podarunek piękna"
Bestselery
Programy

karta klienta

Jakie korzyści?

  • 10% rabatu na wszystkie zabiegi kosmetologiczne i zakupione kosmetyki.
  • Dodatkowe korzyści i rabaty w zaprzyjaźnionych z Kliniką urody La Belle firmach.
  • Wystarczy tylko okazać swoją kartę członkowską, a otrzymasz zniżkę.
więcej...

Klinika Urody La Belle, ul. Dworcowa 13/U11, 85-009 Bydgoszcz
Tel. +48 52 373 65 30, +48 516 005 999 / E-mail: recepcja@klinikaurodybydgoszcz.pl
.

Web design: © C-designer.