Storczyk
Odwiedź nas na Facebook
Nasi specjaliści

mgr Natalia Wachowiak

NataliaWłaścicielka Kliniki Urody La Belle, ukończyła studia licencjacke na kierunku Administracja i magisterskie na kierunku Politologia w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Bydgoszczy. Dodatkowo w 2012 ukończyła studia podyplomowe na kierunku Dermatologia w Kosmetologii w Bydgoskiej Szkole Wyższej. W kwietniu 2011 roku otworzyła Klinikę, która przez okres prawie dwóch lat intensywnie się rozwinęła. Przez pracownice nazywana „Szefową” jest osoba pełna nowatorskich pomysłów, które skutecznie wprowadza i realizuje w salonie. Pod koniec 2012 roku doszła do wniosku, że Klinikę należy przenieść do większego lokalu z lepszą lokalizacją, czego efektem jest nowy salon przy ul. Dworcowej 13.

 

mgr inż. Hanna Skibowska

HaniaLicencjonowany kosmetolog, specjalista podolog. Absolwentka Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy. Kosmetologią interesuje się od zawsze. Dodatkowo ukończyła studia podyplomowe z zakresu podologii na Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu. Obecnie cały czas podnosi swoje kwalifikacje jako podolog biorąc udział w wielu szkoleniach i kongresach. W 2008 roku ukończyła Uniwersytet Technologiczno- Przyrodniczy w Bydgoszczy na wydziale Rolnictwa i Biotechnologii. Ukończenie studiów z zakresu nauk przyrodniczych umożliwiło jej poszerzenie wiedzy z zakresu biofunkcjonalności ekstraktów roślinnych wykorzystywanych w kosmetykach jak i żywności.

MGR Marta Kowalczyk

Marta Licencjonowany kosmetolog, magister Towaroznawstwa o spec. Menedżer Produktu Kosmetycznego, absolwentka wydziału farmaceutycznego na Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy oraz wydziału Towaroznastwa i Przedsiębiorczości na Akademii Morskiej w Gdyni. Poszerza swoją wiedzę biorąc udział w różnych pokazach i szkoleniach, ciągle stara się podnosić swoje kwalifikacje. Pracę w zawodzie traktuje nie jako obowiązek, ale przyjemność łączenia zainteresowań z rozwojem kariery.

MGR Monika ŻURAWSKA

Monika Magister kosmetologii, absolwentka  Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu oraz  Bydgoskiej Szkoły Wyższej. W 2011 roku ukończyła Technikum Usług Fryzjerskich. Od tego czasu interesuje się upiększaniem, kosmetyką i modelowaniem ludzkiego ciała. Praca z ludźmi sprawia jej ogromną przyjemność. Dzięki pracy w Klinice Urody La Belle zdobywa doświadczenie, umiejętności oraz wiedzę, która jest potrzebna do wykonywania zawodu kosmetologa.

Dr n. med. Luiza Marek-Józefowicz, dermatolog

Luiza Jestem specjalistą z dermatologii i wenerologii, zajmuję się leczeniem chorób skóry zarówno u dorosłych jak i u dzieci. W kręgu moich szczególnych zainteresowań znajdują się: choroby skóry wieku dziecięcego, atopowe zapalenie skóry, wyprysk, nowoczesne metody terapii łuszczycy, choroby łojotokowe (łojotokowe zapalenie skóry, trądzik pospolity, trądzik różowaty). Ponieważ skóra i układ nerwowy mają wspólne pochodzenie kilka lat temu rozpoczęłam prowadzenie badań z tego zakresu, a w 2012r obroniłam pracę doktorską z psychodermatologii. Obecnie pracuję jako asystent w Klinice Dermatologii w Bydgoszczy.

Jestem stypendystką Euroderm Excellence (stypendium szkoleniowe w Rzymie), oraz autorem wielu publikacji naukowych z zakresu dermatologii. Mając na uwadze pełne zrozumienie i piękny wygląd pacjentów od wielu lat zajmuję się medycyną estetyczną . Dbając o wysoką jakość świadczonych zabiegów i zadowolenie pacjentów nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje aktywnie uczestnicząc w warsztatach, szkoleniach, kursach, konferencjach zarówno w kraju jak i za granicą.

mgr Bogumiła Drzycimska- tatka

BogusiaAbsolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, dietetyk. Specjalizuje się w komponowaniu skutecznych, smacznych praktycznych jadłospisów odchudzających opartych na ogólnodostępnych produktach oraz smacznych i prostych daniach, których stosowanie jest przede wszystkim przyjemne i umożliwia pacjentom wypracowanie wymarzonej sylwetki. Swoją ofertę kieruje do osób, które chcą schudnąć bezpiecznie i skutecznie, osób w każdym wieku, które pragną poznać i wcielić w życie nowe racjonalne nawyki żywienia, zadbać o zdrowie swoje i swoich najbliższych, osób pragnących ustrzec się przed chorobami cywilizacyjnymi oraz osób z innymi problemami i wątpliwościami dotyczącymi żywienia.

 

Adam Gozimirski

Adam Absolwent Policealnego Studium masażu gdzie uzyskał tytuł technika masazu. Zdobywał doświadczenie w placówkach służby zdrowia oraz zawodach sportowych. Indywidualnie podchodzi do każdego klienta, a swoją pracę traktuje jak powołanie. Ciągle się rozwija w dążeniu do harmonii ciała i ducha, szuka nowych efektownych metod i technik masowania. Doskonali swoje umiejętności zawodowe. Specjalizuje sie w masażach wspomagających odchudzanie, masażach znoszących napięcia mięśniowe i powięziowe.

Możliwość zamówienia wizyty w domu pacjenta.

 

 

 
Aktualne promocje
Nasi specjaliści

Natalia Hania Marta

Poznaj naszych specjalistów: więcej...
Prezent

Bon upominkowy

Doskonały pomysł na prezent - bon upominkowy "podarunek piękna"
Bestselery
Programy

karta klienta

Jakie korzyści?

  • 10% rabatu na wszystkie zabiegi kosmetologiczne i zakupione kosmetyki.
  • Dodatkowe korzyści i rabaty w zaprzyjaźnionych z Kliniką urody La Belle firmach.
  • Wystarczy tylko okazać swoją kartę członkowską, a otrzymasz zniżkę.
więcej...

Klinika Urody La Belle, ul. Dworcowa 13/U11, 85-009 Bydgoszcz
Tel. +48 52 373 65 30, +48 516 005 999 / E-mail: recepcja@klinikaurodybydgoszcz.pl
.

Web design: © C-designer.