Storczyk
Odwiedź nas na Facebook
Pielęgnacja dłoni i stóp

Najlepszym sposobem na zadbane dłonie, stopy i paznokcie jest manicure oraz pedicure. Nie tylko chodzi o to, by pięknie wyglądały, ale przede wszystkim by były zdrowe. Nie potrzeba wiele czasu, żeby zadbać o swoje dłonie, stopy i paznokcie. Manicure można zrobić np. w przerwie na lunch. Jeśli jednak Twoje dłonie potrzebują bardziej wymagających zabiegów, musisz poświęcić trochę więcej czasu. Efekt jednak będzie niesamowity.

Oferujemy zabiegi amerykańskiej firmy O.P.I, która od 27 lat szczyci się pozycją absolutnego lidera na rynku produktów do profesjonalnej pielęgnacji dłoni, stóp i paznokci. Wywodzi się z Hollywood, jedynego miejsca na ziemi, gdzie spełniają się marzenia, czego jest najlepszym dowodem. Dziś O.P.I stanowi prawdziwą potęgę, stawiając na profesjonalizm i niepowtarzalność produktów. Firma zdobyła światowe uznanie dzięki szerokiej gamie ponad 200 kolorów lakierów do paznokci, cechujących się wyjątkowym połyskiem i wysoką odpornością na ścieranie. O.P.I to ulubione lakiery gwiazd.

O.P.I.

Czy wiesz, że...?

  • Lakiery O.P.I „grały” w musicalu „Chicago”. Specjalnie na potrzeby tego filmu styliści O.P.I wykreowali kolekcję o tej samej nazwie. Lakiery z tej linii zdobiły paznokcie m.in. Catherine Zeta Jonse. Kolekcja „Chicago” tak się spodobała, że trafiła do sprzedaży detalicznej.
  • Madonna wybrała odcień lakieru O.P.I Italian Love Affair w dniu swojego ślubu z Guyem Ritchie.
  • Angelina Jolie na premierze filmu „Grzech pierworodny”, w którym grała główną rolę, miała na paznokciach odcień O.P.I Candlelight.
  • Charlize Theron jest uzależniona od preparatu przyspieszającego wysychanie lakieru O.P.I DripDry. Aktorka jest również fanką odcienia lakieru O.P.I Coney Island Cotton Candy.
  • Priscilla Presley tak lubiła lakiery O.P.I, że napisała do firmy list z podziękowaniem.
  • Reese Witherspoon miała na paznokciach różne odcienie lakierów O.P.I podczas kręcenia filmu „Legalna blondynka” i „Legalna blondyka 2.”
 
Aktualne promocje
Nasi specjaliści

Natalia Hania Marta

Poznaj naszych specjalistów: więcej...
Prezent

Bon upominkowy

Doskonały pomysł na prezent - bon upominkowy "podarunek piękna"
Bestselery
Programy

karta klienta

Jakie korzyści?

  • 10% rabatu na wszystkie zabiegi kosmetologiczne i zakupione kosmetyki.
  • Dodatkowe korzyści i rabaty w zaprzyjaźnionych z Kliniką urody La Belle firmach.
  • Wystarczy tylko okazać swoją kartę członkowską, a otrzymasz zniżkę.
więcej...

Klinika Urody La Belle, ul. Dworcowa 13/U11, 85-009 Bydgoszcz
Tel. +48 52 373 65 30, +48 516 005 999 / E-mail: recepcja@klinikaurodybydgoszcz.pl
.

Web design: © C-designer.