Storczyk
Odwiedź nas na Facebook
Pielęgnacja dłoni i stóp

Manicure hybrydowy i pedicure kwasowy

Najlepszym sposobem na zadbane dłonie, stopy i paznokcie jest manicure oraz pedicure. Nie tylko chodzi o to, by pięknie wyglądały, ale przede wszystkim, by były zdrowe. Nie potrzeba wiele czasu, żeby zadbać o swoje dłonie, stopy i paznokcie. Manicure można zrobić np. w przerwie na lunch. Jeśli jednak Twoje dłonie potrzebują bardziej wymagających zabiegów, zapoznaj się z naszą ofertą. Efekt będzie niesamowity. Polecamy między innymi manicure hybrydowy, który sprawi, że Twoje dłonie będą prezentować się wyjątkowo. To opcja dla zapracowanych Pań, które nie chcą tracić czasu na codzienne malowanie paznokci zwykłym lakierem. Manicure hybrydowy utrzymuje się na paznokciach nawet przez dwa tygodnie.

Pamiętaj jednak, aby dbać nie tylko o dłonie, ale i o stopy - pedicure kwasowy jest innowacyjnym zabiegiem, który pozwala szybko i skutecznie pozbyć się twardego, spękanego naskórka. Dzięki niemu skóra pięt będzie gładka i miękka. Pedicure kwasowy to usuwanie naskórka za pomocą kwasów, które rozpuszczają martwy naskórek docierając do jego głębokich warstw i pozwalają go następnie łatwo usunąć mechanicznie. Jest to metoda bardzo skuteczna, będąca alternatywą dla tradycyjnych, czysto mechanicznych metod stosowanych w zabiegach pedicure.

Istotne jest aby zestaw do peelingu zawierał naturalne kwasy, które nie wywołują podrażnień ani bólu. W produktach Callus Peel stosowane są kwasy winny, cytrynowy i mlekowy, które są bezpieczne dla organizmu, a ich użycie na stopie nie grozi negatywnymi konsekwencjami.

 
Aktualne promocje
Nasi specjaliści

Natalia Hania Marta

Poznaj naszych specjalistów: więcej...
Prezent

Bon upominkowy

Doskonały pomysł na prezent - bon upominkowy "podarunek piękna"
Bestselery
Programy

karta klienta

Jakie korzyści?

  • 10% rabatu na wszystkie zabiegi kosmetologiczne i zakupione kosmetyki.
  • Dodatkowe korzyści i rabaty w zaprzyjaźnionych z Kliniką urody La Belle firmach.
  • Wystarczy tylko okazać swoją kartę członkowską, a otrzymasz zniżkę.
więcej...

Klinika Urody La Belle, ul. Dworcowa 13/U11, 85-009 Bydgoszcz
Tel. +48 52 373 65 30, +48 516 005 999 / E-mail: recepcja@klinikaurodybydgoszcz.pl
.

Web design: © C-designer.