Odwiedź nas na Facebook

Newsletter

Zapisując się do Newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Klinikę Urody La Belle z siedzibą w Bydgoszczy ul. Dworcowej 13/U11 w celu przesyłania treści marketingowych na swój adres e-mail podany powyżej. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez kliknięcie przycisku Rezygnuję lub linku wypisania się w otrzymanym od nas mailu. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani oraz Państwa dane nigdy nie będą przekazywane ani udostępniane innym podmiotom.
Storczyk
EXILIS

Exilis

  • Exilis jest systemem nieinwazyjnej redukcji zmarszczek oraz modelowania sylwetki, będącym konkurencyjną alternatywą dla inwazyjnych technik face-liftingu oraz liposukcji.

  • Exilis oparty jest na znaczącym postępie technologicznym w dziedzinie zabiegów estetycznych. Opatentowana technologia zapewnia kontrolowane nagrzewanie tkanki poprzez równomierne wzbudzenie molekuł, połączone z oddziaływaniem ultradźwiękami.

  • Exilis jest innowacyjnym przełomem technologicznym, dzięki temu efekty terapii są doskonałe, a poziom bezpieczeństwa jest bardzo wysoki.

  • Zapewnia skuteczną zmianę kształtu ciała poprzez redukcję objętości tkanki tłuszczowej i ujędrnienie skóry. Zabiegi Exilisem powodują znaczną redukcję cellulitu, poprawę jędrności, tonu i elastyczności skóry. Exilis jest najszybszym na rynku urządzeniem do modelowania sylwetki.

  • Exilis dostał nagrodę Prix de Beaute 2012 czasopisma COSMOPOLITAN w kategorii: zabieg medycyny estetycznej w Polsce.

{source}<iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/4ZUtz4CGDeg" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>{/source}

 

 
Nasi specjaliści

Natalia Luiza Monika Adam Kinga

Poznaj naszych specjalistów: więcej...
Prezent

Bon upominkowy

Doskonały pomysł na prezent - bon upominkowy "podarunek piękna"
Bestselery
Programy

karta klienta

Promocja dotyczy wszystkich zabiegów kosmetycznych i kosmetyków, nie łączy się z cenami promocyjnymi

Klinika Urody La Belle, ul. Dworcowa 13/U11, 85-009 Bydgoszcz
Tel. +48 52 373 65 30, +48 516 005 999 / E-mail: recepcja@klinikaurodybydgoszcz.pl
.

Web design: © C-designer.