Odwiedź nas na Facebook

Newsletter

Zapisując się do Newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Klinikę Urody La Belle z siedzibą w Bydgoszczy ul. Dworcowej 13/U11 w celu przesyłania treści marketingowych na swój adres e-mail podany powyżej. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez kliknięcie przycisku Rezygnuję lub linku wypisania się w otrzymanym od nas mailu. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani oraz Państwa dane nigdy nie będą przekazywane ani udostępniane innym podmiotom.
Storczyk
Konsultacja kosmetologiczna

Konsultacja kosmetologiczna

Nasza klinika ponad wszystko ceni sobie poradę doświadczenie i profesjonalizm, dlatego przed każdym zabiegiem przeprowadzana jest konsultacja kosmetologiczna. Wywiad ten ma na celu ocenienie stanu i kondycji skóry klienta, weryfikację domowej pielęgnacji, pomoc w doborze odpowiednich kosmetyków oraz zabiegów dostępnych w klinice. Dzięki odbytej konsultacji można zrobić wiele w celu poprawienia wyglądu i poprawy stanu skóry, a także otrzymać fachowe porady dotyczące pielęgnacji po zabiegach na twarzy.

Zabiegi na twarz w Bydgoszczy

Warto pamiętać, że do wykonania zabiegu na twarzy niezbędna jest uprzednia konsultacja kosmetologiczna. Rozmowa z doświadczonym kosmetologiem pomoże w rozpoznaniu problemu, jaki pojawił się na skórze i pozwoli wykluczyć wszelkie przeciwwskazania przeciwko zabiegowi. Warto pamiętać, że wszystkie zabiegi na twarz są ingerencją w ciało, a nierozpoznana wystarczająco wcześnie zmiana skórna może się pogłębić, jeżeli cera zostanie potraktowana zbyt drażliwymi lub uczulającymi środkami. Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcą zadbać o swoją skórę i dokonać wybranego zabiegu na twarz w naszym gabinecie w Bydgoszczy na zapobiegawczą konsultację kosmetologiczną!

 
Nasi specjaliści

Natalia Luiza Monika Adam Kinga

Poznaj naszych specjalistów: więcej...
Prezent

Bon upominkowy

Doskonały pomysł na prezent - bon upominkowy "podarunek piękna"
Bestselery
Programy

karta klienta

Promocja dotyczy wszystkich zabiegów kosmetycznych i kosmetyków, nie łączy się z cenami promocyjnymi

Klinika Urody La Belle, ul. Dworcowa 13/U11, 85-009 Bydgoszcz
Tel. +48 52 373 65 30, +48 516 005 999 / E-mail: recepcja@klinikaurodybydgoszcz.pl
.

Web design: © C-designer.