Odwiedź nas na Facebook

Newsletter

Zapisując się do Newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Klinikę Urody La Belle z siedzibą w Bydgoszczy ul. Dworcowej 13/U11 w celu przesyłania treści marketingowych na swój adres e-mail podany powyżej. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez kliknięcie przycisku Rezygnuję lub linku wypisania się w otrzymanym od nas mailu. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani oraz Państwa dane nigdy nie będą przekazywane ani udostępniane innym podmiotom.
Storczyk
Lifting volumetryczny

W jaki sposób można odwrócić proces wiotczenia skóry?

LIFTING VOLUMETRYCZNY jest nowym sposobem przywrócenia twarzy młodzieńczego wyglądu. Z wiekiem twarz traci objętość, a jej miękkie zaokrąglone rysy - symbol młodości - zanikają, dając efekt zapadnięcia się skroni, policzków. Tłuszcz znajdujący się w obrębie twarzy zsuwa się ku dołowi powodując obwisanie skóry i tym samym zmienia owal młodej twarzy.

Lifting volumetryczny jest zabiegiem, który w ciągu kilkunastu minut wypełnia zapadniętą objętość policzków oraz pozwala uwydatnić kształty twarzy i w dowolny sposób poprawić profil, przywracając twarzy młodość i naturalnie wyglądający rezultat.

Princess® Volume to wypełniacz zmarszczek do głębszych kuracji. Pomaga odzyskać objętość tkanki skórnej. Efekty Są widoczne i naturalne. Jeśli czujesz, ze Twoje policzki straciły objętość, a Twoja skóra potrzebuje silniejszej kuracji, jest to idealny produkt dla Ciebie. Wypełnia policzki i wygładza głębokie zmarszczki oraz fałdy na twarzy, sprawiając ze skóra staje się jędrna i pełna wigoru. Teraz możesz odzyskać swoja siłę! Wszystko można ulepszyć.

Princess Logo

Komu możemy polecić lifting volumetryczny?

Zabieg umożliwia odzyskanie naturalnej objętości twarzy w tych obszarach, w których nastąpiło zmniejszenie m.in. ilości tkanki tłuszczowej i zmian na twarzy, które objawiają się:
- opadającymi brwiami,
- zapadniętą dolina łez,
- opadającymi policzkami,
- opadającymi kącikami ust,
- utratą linii żuchwy i brody.
Na wyżej wymienione zmiany może pomóc lifting volumetryczny twarzy, którego głównym zadaniem jest korekta oraz modelowanie objętości tkanek twarzy.

Jak przebiega zabieg liftingu volumetrycznego?

Miejsca, które będą poddane zbiegowi zostają znieczulone przewodowo. Następnie po dokładnym odkażeniu skóry aplikuje się preparat poprzez wstrzyknięcia dołączoną kaniulą. Preparat jest bardzo plastyczny i daje możliwość modelowania go w skórze. Po zakończeniu sesji wstrzykiwania wykonuje się masaż twarzy, aby upewnić się, że preparat jest odpowiednio i równomiernie rozprowadzony. Bezpośrednio po zabiegu wmasowuje się w skórę krem z witaminą K lub inny preparat ograniczający możliwość pojawienia się drobnych siniaczków.

Jak wygląda skóra po zabiegu?

Bezpośrednio po zabiegu może pojawić się lekkie zaczerwienienie, obrzęk i delikatny ból w miejscu podania preparatu, jednak objawy te znikają samoistnie zazwyczaj w ciągu 2 lub 3 dni.
Przez kilka godzin po zabiegu powinno się unikać nadmiernej ekspresji twarzy, jak również dotykania i masowania miejsc iniekcji.
Przez około 3 dni po zabiegu należy unikać nadmiernego narażenia na promienie słoneczne oraz ciepło (solarium, sauna). Nie należy również korzystać z siłowni, basenu.

Jak długo utrzymują się efekty?

Rezultaty procedury widoczne są bezpośrednio po zabiegu, a utrzymują się ok. 18 – 24 miesięcy w zależności od indywidualnych predyspozycji pacjenta/ki. Oprócz ładnego wymodelowania konturu twarzy lifting volumetryczny poprawia również nawilżenie okolicznych tkanek, co owocuje ładniejszym wyglądem skóry.

 
Nasi specjaliści

Natalia Luiza Monika Adam Kinga

Poznaj naszych specjalistów: więcej...
Prezent

Bon upominkowy

Doskonały pomysł na prezent - bon upominkowy "podarunek piękna"
Bestselery
Programy

karta klienta

Promocja dotyczy wszystkich zabiegów kosmetycznych i kosmetyków, nie łączy się z cenami promocyjnymi

Klinika Urody La Belle, ul. Dworcowa 13/U11, 85-009 Bydgoszcz
Tel. +48 52 373 65 30, +48 516 005 999 / E-mail: recepcja@klinikaurodybydgoszcz.pl
.

Web design: © C-designer.