Odwiedź nas na Facebook

Newsletter

Zapisując się do Newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Klinikę Urody La Belle z siedzibą w Bydgoszczy ul. Dworcowej 13/U11 w celu przesyłania treści marketingowych na swój adres e-mail podany powyżej. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez kliknięcie przycisku Rezygnuję lub linku wypisania się w otrzymanym od nas mailu. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani oraz Państwa dane nigdy nie będą przekazywane ani udostępniane innym podmiotom.
Storczyk
LYCON

Ekskluzywna nowość na rynku polskim!

Lycon

Bezbolesna depilacja woskiem, którą pokochały dziesiątki gwiazd na całym świecie: Victoria Beckham, Beyonce, Kate Moss, Uma Thurman, Paris Hilton, Sienna Miller, Jennifer Lopez i wiele innych!

LYCON to australijskie, najbardziej ekskluzywne woski na świecie, które wyrywają włoski nawet o długości 1 mm! Wyjątkowa technika aplikacji w połączeniu z najwyższej klasy składnikami powodują, że wosk nie ciągnie skóry, a więc nie wywołuje zaczerwienienia i podrażnień, dzięki czemu depilacja jest prawie bezbolesna.

Woski Lycon mają też działanie kojące, a skóra po zabiegu jest jedwabiście gładka i miękka w dotyku. Dzięki zawartości olejków zapachowych zabieg staje się zmysłową aromaterapią.

Dlaczego gdy wypróbujesz depilacji Lycon nie wrócisz do innej?

  • Skuteczność i precyzja, usuwa włoski już te o długości 1mm!*
  • Dla większości klientów bezbolesna!
  • Szczególnie cenione przy depilacji typu Brazilian!
  • Przyjemne doznania: jedwabista konsystencja, bogactwo kolorów i wrażeń zapachowych.
  • Udowodnione działanie pielęgnacyjne.
  • Różne typy wosków – indywidualny dobór stosownie do potrzeb klienta.

* Dla partii ciała, które depiluje się z użyciem pasków (większe partie typu łydki lub plecy) wymagana długość włosków to min. 2mm.

Skład i działanie pielęgnacyjne

Znane na całym świecie woski LYCON powstają wyłącznie z najlepszych składników: naturalnych żywic, wosku pszczelego i olejków aromaterapeutycznych. Dzięki unikalnej technice ich produkcji oraz najwyższej klasy składnikom umożliwiają niezwykle dokładną depilację usuwając uporczywe włoski nawet o długości 1mm, a jednocześnie są dla skóry wyjątkowo delikatne, odżywcze i kojące. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni mogą cieszyć się po zabiegu jedwabiście gładką i miękką skórą.

Redukcja bólu

Tajemnica redukcji bólu podczas depilacji LYCON tkwi w kilku czynnikach: nowoczesnych metodach produkcji wosków z wykorzystaniem technologii dwutlenku tytanu i mikromiki, niesamowitej elastyczności wosków, niskiej nieparzącej temperaturze topnienia oraz wykorzystaniu specjalnych olejków. Olejek tworzy barierę i warstwę ochronną pomiędzy woskiem a skórą, dzięki czemu wosk odkleja się bardzo delikatnie i nie ciągnie skóry, a ból podczas usuwania włosków jest prawie niewyczuwalny. Nie bez znaczenia jest również działanie aromaterapeutyczne zawartych w woskach olejków, które pomagają w odprężeniu i złagodzeniu doznań.

Wyjątkowy rytuał

Doskonała jakość wosków, unikalne metody aplikacji, szeroka gama uzupełniających produktów oraz pobudzająca zmysły aromaterapia sprawiają, że zabiegi depilacji LYCON stają się niepowtarzalnym rytuałem pielęgnacyjnymi i relaksacyjnym.

Woski LYCON nie tylko zapewniają niepowtarzalne doznania dotykowe i wizualne poprzez swoją elastyczność i bogactwo kolorów, ale jednocześnie relaksują dzięki zawartości olejków zapachowych, które po podgrzaniu wypełniają atmosferę w pomieszczeniu. Cały zabieg dzięki odpowiedniej oprawie jest niepowtarzalny i ekskluzywny.

Z przyjemnością informujemy, że woski Lycon otrzymał nagrodę Prix de Beaute 2012 czasopisma COSMOPOLITAN w kategorii: zabieg pielęgnacyjno-kosmetyczny za Profesjonalną depilację brazylijską.

Lycon nagroda

 

 
Nasi specjaliści

Natalia Luiza Monika Adam Kinga

Poznaj naszych specjalistów: więcej...
Prezent

Bon upominkowy

Doskonały pomysł na prezent - bon upominkowy "podarunek piękna"
Bestselery
Programy

karta klienta

Promocja dotyczy wszystkich zabiegów kosmetycznych i kosmetyków, nie łączy się z cenami promocyjnymi

Klinika Urody La Belle, ul. Dworcowa 13/U11, 85-009 Bydgoszcz
Tel. +48 52 373 65 30, +48 516 005 999 / E-mail: recepcja@klinikaurodybydgoszcz.pl
.

Web design: © C-designer.