Storczyk
Odwiedź nas na Facebook

Newsletter

Zapisując się do Newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Klinikę Urody La Belle z siedzibą w Bydgoszczy ul. Dworcowej 13/U11 w celu przesyłania treści marketingowych na swój adres e-mail podany powyżej. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez kliknięcie przycisku Rezygnuję lub linku wypisania się w otrzymanym od nas mailu. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani oraz Państwa dane nigdy nie będą przekazywane ani udostępniane innym podmiotom.
Nasi specjaliści

mgr Natalia Wachowiak

NataliaWłaścicielka Kliniki Urody La Belle, ukończyła studia licencjacke na kierunku Administracja i magisterskie na kierunku Politologia w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Bydgoszczy. Dodatkowo w 2012 ukończyła studia podyplomowe na kierunku Dermatologia w Kosmetologii w Bydgoskiej Szkole Wyższej. W kwietniu 2011 roku otworzyła Klinikę, która przez okres prawie dwóch lat intensywnie się rozwinęła. Przez pracownice nazywana „Szefową” jest osoba pełna nowatorskich pomysłów, które skutecznie wprowadza i realizuje w salonie. Pod koniec 2012 roku doszła do wniosku, że Klinikę należy przenieść do większego lokalu z lepszą lokalizacją, czego efektem jest nowy salon przy ul. Dworcowej 13.

 

 

MGR Monika ŻURAWSKA

Monika Magister kosmetologii, absolwentka  Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu oraz  Bydgoskiej Szkoły Wyższej. W 2011 roku ukończyła Technikum Usług Fryzjerskich. Od tego czasu interesuje się upiększaniem, kosmetyką i modelowaniem ludzkiego ciała. Praca z ludźmi sprawia jej ogromną przyjemność. Dzięki pracy w Klinice Urody La Belle zdobywa doświadczenie, umiejętności oraz wiedzę, która jest potrzebna do wykonywania zawodu kosmetologa.

Dr n. med. Luiza Marek-Józefowicz, dermatolog

Luiza Jestem specjalistą z dermatologii i wenerologii, zajmuję się leczeniem chorób skóry zarówno u dorosłych jak i u dzieci. W kręgu moich szczególnych zainteresowań znajdują się: choroby skóry wieku dziecięcego, atopowe zapalenie skóry, wyprysk, nowoczesne metody terapii łuszczycy, choroby łojotokowe (łojotokowe zapalenie skóry, trądzik pospolity, trądzik różowaty). Ponieważ skóra i układ nerwowy mają wspólne pochodzenie kilka lat temu rozpoczęłam prowadzenie badań z tego zakresu, a w 2012r obroniłam pracę doktorską z psychodermatologii. Obecnie pracuję jako asystent w Klinice Dermatologii w Bydgoszczy.

Jestem stypendystką Euroderm Excellence (stypendium szkoleniowe w Rzymie), oraz autorem wielu publikacji naukowych z zakresu dermatologii. Mając na uwadze pełne zrozumienie i piękny wygląd pacjentów od wielu lat zajmuję się medycyną estetyczną . Dbając o wysoką jakość świadczonych zabiegów i zadowolenie pacjentów nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje aktywnie uczestnicząc w warsztatach, szkoleniach, kursach, konferencjach zarówno w kraju jak i za granicą.

 

 

Adam Gozimirski

Adam Absolwent Policealnego Studium masażu gdzie uzyskał tytuł technika masazu. Zdobywał doświadczenie w placówkach służby zdrowia oraz zawodach sportowych. Indywidualnie podchodzi do każdego klienta, a swoją pracę traktuje jak powołanie. Ciągle się rozwija w dążeniu do harmonii ciała i ducha, szuka nowych efektownych metod i technik masowania. Doskonali swoje umiejętności zawodowe. Specjalizuje sie w masażach wspomagających odchudzanie, masażach znoszących napięcia mięśniowe i powięziowe.

Możliwość zamówienia wizyty w domu pacjenta.

 

 

 
Nasi specjaliści

Natalia Luiza Monika

Poznaj naszych specjalistów: więcej...
Prezent

Bon upominkowy

Doskonały pomysł na prezent - bon upominkowy "podarunek piękna"
Bestselery
Programy

karta klienta

Jakie korzyści?

  • 10% rabatu na wszystkie zabiegi kosmetologiczne i zakupione kosmetyki.
  • Dodatkowe korzyści i rabaty w zaprzyjaźnionych z Kliniką urody La Belle firmach.
  • Wystarczy tylko okazać swoją kartę członkowską, a otrzymasz zniżkę.
więcej...

Klinika Urody La Belle, ul. Dworcowa 13/U11, 85-009 Bydgoszcz
Tel. +48 52 373 65 30, +48 516 005 999 / E-mail: recepcja@klinikaurodybydgoszcz.pl
.

Web design: © C-designer.