Odwiedź nas na Facebook

Newsletter

Zapisując się do Newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Klinikę Urody La Belle z siedzibą w Bydgoszczy ul. Dworcowej 13/U11 w celu przesyłania treści marketingowych na swój adres e-mail podany powyżej. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez kliknięcie przycisku Rezygnuję lub linku wypisania się w otrzymanym od nas mailu. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani oraz Państwa dane nigdy nie będą przekazywane ani udostępniane innym podmiotom.
Storczyk
Nici hialuronowe Neauvia Stimulate

 

Nici hialuronowe nowej generacji. Twój pierwszy lifting z NeauviaStimulate.

Najczęstszym problemem naszych pacjentek są opadające policzki, cienie pod oczami i pogłębione fałdy nosowo-wargowe. W raz w upływem lat skóra produkuje coraz mniej substancji budujących, takich jak: kwas hialuronowy, elastyna, kolagen, dlatego staje się cieńsza, mniej elastyczna, wiotka i pojawiają się na niej pierwsze zmarszczki. Dodatkowo, w strategicznych obszarach tracimy podskórną tkankę tłuszczową, która podpiera i uwypukla skórę, zapewniając jej młody wygląd. Dlatego zapadają się skronie i policzki, a w późniejszym okresie tworzą nieestetyczne „chomiczki”. Do tego skóra staje się wysuszona i wiotka , co sprawia, że zmarszczki się jeszcze bardziej widoczne. 

Co wtedy zrobić? Można zadbać o skórę dostarczając jej odpowiednich składników odżywczych zawartych w kosmetykach pielęgnacyjnych. To pierwszy elementodpowiedniego dbania o skórę, jednak niewystarczający, ponieważ proces starzenia rozpoczynają się w głębokich warstwach skóry, do której nie docierają kosmetyki. W pewnym moneciedla osób chcących zatrzymać oznaki starzenia, konieczne stają się zabiegi medycyny estetycznej, które nie tylko zrewitalizują i ujędrniają skórę, ale sprawiają że nabierze ona ponownie młodego i co najważniejsze, naturalnego wyglądu. 

Nowy, innowacyjny zabieg nici hialuronowych preparatemNeauviaStimulatejest odpowiedzią na potrzeby Twojej skóry. 

Na czym polega zabieg? 

Aby skutecznie podnieść opadające obszary skóry twarzy i przywrócić jej jędrność oraz młody i zdrowy wygląd, lekarz wykorzystuje dwie ampułki produktu NeauviaStimulate podczas jednego zabiegu.NeauviaStimulateto pierwsze na rynku połączenie czystego kwasu hialuronowego wyprodukowanego z niepatogennej dla człowieka bakterii BacillusSubtilis oraz bardzo cennego minerału dla naszej skóry -hydroksyapatytu wapnia. Ten unikalny w świecie produkt podawany jest caniulą, czyli tępo zakończoną igła, dzięki czemu lekarz minimalizuje ryzyko działań niepożądanych, sprawiając, że zabieg jest praktycznie bezbolesny i bardzo bezpieczny. Lekarz podaję produkt w okolice policzków linijnie, metodą wachlarzową, dzięki czemu tworzy stelaż „nici hialuronowych”, który unosi opadającą w wyniku procesów starzenia skórę twarzy. Wysokie stężenie kwasu hialuronowego oraz sieciowanie nietoksyczną substancją polimer PEG, powodują długotrwałe wypełnienie i co za tym idzie napięcie skóry, dzięki czemu twarz pacjentki uzyskują efekt liftingujący. Dodatkowo obecność hydroksyapatytu wapnia, który jest stopniowo uwalniany podczas biodegradacji NeauviaStimulate, powoduję intensywne stymulowanie fibroblastów do produkcji kolagenu, dzięki otrzymujemy efekt zagęszczenia skóry oraz pozbycie się wiotkości, a co za tym idzie poprawa jej wyglądu. NeauviaStimulate to pierwszy i jedyny preparat na rynku, który jednocześnie wypełnia ubytki tkankowe oraz biostymuluje skórę do produkcji nowego kolagenu w wyjątkowo bezpieczny sposób.

Jak długo utrzymują się efekty? 

Efekt wypełnienia ubytków tkankowych, napięcia i zagęszczenia skóry oraz redukcji głębszych zmarszczek utrzymuje się średnio 12 miesięcy i jest widoczny bezpośrednio po zabiegu. Najlepszy rezultat uzyskujemy stopniowo do miesiąca po wykonanej iniekcji.Przez cały czas biodegradacji produktu, uwalniane zostają drobne cząstki hydroksyapatytu wapnia, który dodatkowo stymuluje procesy tworzenia się nowego kolagenu, wydłużając efekt zabiegu.


Dla kogo jest zabieg? 

Zabieg nici hialuronowych preparatem NeauviaStimulate jest dedykowany osobom z widocznymi zmarszczkami, wiotkością skóry oraz słabego jej nawilżenia. Z zabiegu mogą skorzystać zarówno kobiety jak i mężczyźni.

 
Nasi specjaliści

Natalia Luiza Monika Adam Kinga

Poznaj naszych specjalistów: więcej...
Prezent

Bon upominkowy

Doskonały pomysł na prezent - bon upominkowy "podarunek piękna"
Bestselery
Programy

karta klienta

Promocja dotyczy wszystkich zabiegów kosmetycznych i kosmetyków, nie łączy się z cenami promocyjnymi

Klinika Urody La Belle, ul. Dworcowa 13/U11, 85-009 Bydgoszcz
Tel. +48 52 373 65 30, +48 516 005 999 / E-mail: recepcja@klinikaurodybydgoszcz.pl
.

Web design: © C-designer.