Odwiedź nas na Facebook

Newsletter

Zapisując się do Newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Klinikę Urody La Belle z siedzibą w Bydgoszczy ul. Dworcowej 13/U11 w celu przesyłania treści marketingowych na swój adres e-mail podany powyżej. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez kliknięcie przycisku Rezygnuję lub linku wypisania się w otrzymanym od nas mailu. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani oraz Państwa dane nigdy nie będą przekazywane ani udostępniane innym podmiotom.
Storczyk
Pielęgnacja dłoni i stóp

Manicure hybrydowy i pedicure kwasowy

Najlepszym sposobem na zadbane dłonie, stopy i paznokcie jest manicure oraz pedicure. Nie tylko chodzi o to, by pięknie wyglądały, ale przede wszystkim, by były zdrowe. Nie potrzeba wiele czasu, żeby zadbać o swoje dłonie, stopy i paznokcie. Manicure można zrobić np. w przerwie na lunch. Jeśli jednak Twoje dłonie potrzebują bardziej wymagających zabiegów, zapoznaj się z naszą ofertą. Efekt będzie niesamowity. Polecamy między innymi manicure hybrydowy, który sprawi, że Twoje dłonie będą prezentować się wyjątkowo. To opcja dla zapracowanych Pań, które nie chcą tracić czasu na codzienne malowanie paznokci zwykłym lakierem. Manicure hybrydowy utrzymuje się na paznokciach nawet przez dwa tygodnie.

Pamiętaj jednak, aby dbać nie tylko o dłonie, ale i o stopy — pedicure kwasowy jest innowacyjnym zabiegiem, który pozwala szybko i skutecznie pozbyć się twardego, spękanego naskórka. Dzięki niemu skóra pięt będzie gładka i miękka. Pedicure kwasowy to usuwanie naskórka za pomocą kwasów, które rozpuszczają martwy naskórek, docierając do jego głębokich warstw i pozwalają go następnie łatwo usunąć mechanicznie. Jest to metoda bardzo skuteczna, będąca alternatywą dla tradycyjnych, czysto mechanicznych metod stosowanych w zabiegach pedicure. Pedicure hybrydowe, podobnie jak jego odpowiednik u rąk, kierowany jest do Pań, które nie chcą tracić czasu na codzienne malowanie paznokci u stóp. Podczas zabiegu usztywniamy płytkę paznokcia specjalnymi lakierami, dzięki czemu dodatkowo zyskują kapitalny wygląd.

Istotne jest, aby zestaw do peelingu zawierał naturalne kwasy, które nie wywołują podrażnień ani bólu. W produktach Callus Peel stosowane są kwasy winny, cytrynowy i mlekowy, które są bezpieczne dla organizmu, a ich użycie na stopie nie grozi negatywnymi konsekwencjami.

 
Nasi specjaliści

Natalia Luiza Monika Adam Kinga

Poznaj naszych specjalistów: więcej...
Prezent

Bon upominkowy

Doskonały pomysł na prezent - bon upominkowy "podarunek piękna"
Bestselery
Programy

karta klienta

Promocja dotyczy wszystkich zabiegów kosmetycznych i kosmetyków, nie łączy się z cenami promocyjnymi

Klinika Urody La Belle, ul. Dworcowa 13/U11, 85-009 Bydgoszcz
Tel. +48 52 373 65 30, +48 516 005 999 / E-mail: recepcja@klinikaurodybydgoszcz.pl
.

Web design: © C-designer.