Odwiedź nas na Facebook

Newsletter

Zapisując się do Newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Klinikę Urody La Belle z siedzibą w Bydgoszczy ul. Dworcowej 13/U11 w celu przesyłania treści marketingowych na swój adres e-mail podany powyżej. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez kliknięcie przycisku Rezygnuję lub linku wypisania się w otrzymanym od nas mailu. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani oraz Państwa dane nigdy nie będą przekazywane ani udostępniane innym podmiotom.
Storczyk
Podologia

stopy Stopy są bardzo ważną częścią narządu ruchu, ponieważ stanowią cenne źródło informacji o zdrowiu człowieka. Często jednak bywają niedoceniane przez właściciela. Na nich opiera się cały ciężar ciała i odbija się w sposób bolesny tryb naszego życia – brak ruchu, długotrwała pozycja stojąca, zły sposób odżywiania i otyłość.

Taki tryb życia w dużej mierze sprzyja powstawaniu  różnorodnych wad stóp tj. schorzenia ortopedyczne, grzybice i wrastające paznokcie.

Powszechność schorzeń stóp wypracowała w ludziach przekonanie, że jest to nieunikniony element związany ze starzeniem się i nie można temu w żaden sposób zaradzić.

Osoby dotknięte zaburzeniami w obrębie stopy często nie wiedzą gdzie udać się po fachową poradę. Tu z pomocą przychodzi podologia. To w Polsce nowa dziedzina zajmująca się kompleksowym diagnozowaniem, leczeniem i pielęgnacją stóp.

Podolog to specjalista, który pomaga utrzymać stopy w stanie zdrowia. Jego podstawowym zadaniem jest profilaktyka poprzez wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych oraz kontrola nad wszelkimi zmianami, które pojawiają się na stopach.
W przypadku, gdy sama pielęgnacja okazuje się niewystarczająca, podolog posługując się swoją wiedzą i umiejętnościami, wykonuje nieinwazyjne zabiegi i terapie służące niesieniu ulgi w bolesnych procesach chorobowych.

Odpowiednia i systematyczna pielęgnacja stóp to jeden z głównych elementów profilaktyki zdrowotnej.

Oferujemy:

  • specjalistyczny pedicure medyczny- usuwanie odcisków, modzeli, rekonstrukcja płytki paznokciowej,
  • najlepsze kosmetyki do pielęgnacji stóp

CENNIK

Pedicure specjalistyczny od 80-130 zł (bez malowania)

Obcięcie i oszlifowanie paznokci od 40 zł

Usuwanie odcisków, modzeli, nagniotków od 15 zł

Rekonstrukcja paznokcia od 30 zł

 

 

 
Nasi specjaliści

Natalia Luiza Monika Adam Kinga

Poznaj naszych specjalistów: więcej...
Prezent

Bon upominkowy

Doskonały pomysł na prezent - bon upominkowy "podarunek piękna"
Bestselery
Programy

karta klienta

Promocja dotyczy wszystkich zabiegów kosmetycznych i kosmetyków, nie łączy się z cenami promocyjnymi

Klinika Urody La Belle, ul. Dworcowa 13/U11, 85-009 Bydgoszcz
Tel. +48 52 373 65 30, +48 516 005 999 / E-mail: recepcja@klinikaurodybydgoszcz.pl
.

Web design: © C-designer.